У Краснокутському центрі дитячої та юнацької творчості відбулося засідання педагогічної ради

09 вересня 2020 року у Краснокутському центрі дитячої та юнацької творчості відбулося засідання педагогічної ради, на якій розглянуто питання організаційно-методичної роботи  закладу у 2020/2021 навчальному році.

         Педагогічні працівники взяли активну участь в обговоренні, визначили шляхи реалізації поставлених завдань щодо підвищення якості та результативності освітнього процесу. Директор центру С. Бутенко  зосередила увагу на змістовній і плідній співпраці. Зазначила, що позашкілля Краснокутщини має талановитих і обдарованих педагогів, які неодмінно мають показувати свою творчу роботу та передавати знання і вміння своїм вихованцям.

Головний спеціаліст відділу освіти В. Колонтаєвська довела до відома усім присутнім нормативно-правові документи та особливості організації освітнього процесу у гуртках в умовах адаптивного карантину, наголосила на дотриманні відповідних вимог.

Методист центру І. Торяник ознайомила керівників гуртків з методично-інформаційними рекомендаціями щодо підготовки  до участі у позашкільних заходах.

Методист центру О. Крючко  розповіла  про роботу з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу та зауважила на необхідності  організації  під час занять у гуртках профілактичної роботи щодо запобігання дитячого травматизму серед  вихованців у навчальному році. Запропонувала провести комплекс заходів: це і виховні години, і бесіди, інструктажі, тематичні заняття, участь у районних етапах Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «»Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» та конкурсу дитячого малюнку «Кращий пожежний – це ти обережний».

         Своїм досвідом роботи виявили бажання поділитися з колегами майстрині центру:

Валентина Сербіна – майстриня, яка з дітьми займається пошуковою роботою щодо вивчення краєзнавства і працює з природним матеріалом. Вона продемонструвала майстер-клас з виготовлення оберегів, використовуючи трави і рослини нашого краю, поєднуючи все це з історичними витоками та самобутністю українського народу. Зауважила на цілющих властивостях зеленого різноманіття.  

Надія Даудова – досвідчений педагог Краснокутщини,  працює керівником гуртка понад десять років на базі Городнянської ЗОШ. Талановита майстриня, що вміло працює з пластиліном, її картини були у виставкових залах міста Харкова  і в Пархомівському історико-художньому музеї. Вихованці і педагог є переможцями творчих конкурсів. Надія Олександрівна з радістю поділилася послідовністю роботи над створенням пластилінових картин за різною тематикою.

Ольга Рибка – молода майстриня, яка проводить пошукову роботу по вивченню народних традицій та звичаїв. Реалізовує свої надбання у виготовленні українських іграшок, а під час своєї роботи виховує любов до рідного краю. Ольга Миколаївна вразила педагогів своїми цікавими ідеями із застосування звичайного кукурудзиння у створенні картин, ляльок, квітів, зроблених з любовꞌю.

Підбили підсумки змістовного засідання словами Софії Русової: «Збудити в дитині її духовні сили, розворушити цікавість, виховати її почуття, щоб очі дитини вміли бачити, вуха – дослухатись до всього, рученята вміли працювати з олівцем і папером».